Dr Urszula Brumer:
Szczotka pełna wypadających włosów to prawdziwa zmora, jednak dzięki nowoczesnym technikom regeneracyjnym potrafimy temu doskonale zaradzić.

Leczenie nadmiernego wypadania włosów.

Wypadanie włosów

Wypadanie włosów “garściami” to zmora wielu naszych pacjentek i pacjentów. Efekty są trudne do ukrycia i tym bardziej stresujące. Niestety łysienie staje się chorobą cywilizacyjną.

I tak jak u panów od zawsze dominującym czynnikiem był i jest czynnik genetyczny, tak u pań zaburzenia hormonalne są odpowiedzialne na równi ze stresem związanym z sytuacją zawodową lub rodzinną. Obecnie nowoczesne techniki regeneracyjne sprawiają, że wypadanie włosów można powstrzymać, a nawet spowodować ich odrastanie. Warunkiem powodzenia tych terapii jest zlikwidowanie problemu odpowiedzialnego za osłabianie mieszków włosowych. Ważne jest również podejście pacjentek i pacjentów. Pozytywne nastawienie i zauważanie początkowej poprawy przynosi bardzo dobre efekty terapeutyczne.

Znając wagę problemu w klinice Medycyna Młodości stosujemy najskuteczniejsze terapie, dające najlepsze efekty końcowe i pozwalające pokonać wypadanie włosów.

Umów się na wizytę:

Indywidualny dobór kuracji ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia optymalnych rezultatów terapii. Umów się z nami na konsultację. Podczas badania zaproponujemy Ci najlepsze, personalnie dobrane metody leczenia.

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

Lista zabiegów oferowanych przez klinikę Medycyna Młodości przy leczeniu nadmiernego wypadania włosów.

  • Share: