Dr Urszula Brumer:
"Przebarwienia są jak "obcy". Nie zapraszamy ich i nie chcemy gościć."

Usuwanie przebarwień, poprawa elastyczności skóry rąk

Usuwanie przebarwień skóry

Przebarwienia z jakimi spotykamy się w gabinetach medycyny estetycznej maja różny charakter, różne pochodzenie i różne umiejscowienie.

Osoby młode najczęściej borykają się z przebarwieniami typu melasma – są to przebarwienia o charakterze rozlanym, zlokalizowane na twarzy: czoło, okolica oczu, policzki i okolica ust. Ten rodzaj przebarwień jest najtrudniejszy do leczenia, bo są one umiejscowione głęboko. W klinice Medycyna Młodości opracowaliśmy skuteczne metody leczenia tych przebarwień zanim zaczęto o tym mówić na kongresach.

Innym rodzajem przebarwień są przebarwienia towarzyszące fotostarzeniu. Ten problem wymaga innego podejścia i innej terapii. Często skojarzonej, to znaczy łączącej różne zabiegi.

Najłatwiejsze do leczenia są tzw. “plamy soczewicowate”, czyli przebarwienia ciemne, o regularnych kształtach występujące najczęściej na dłoniach i policzkach. Pojawiają się po 45 roku życia i są dość nieestetyczne.
Innym specyficznym rodzajem przebarwień są “żółte plamki” na powiekach, do niedawna jeszcze trudne do usunięcia, teraz już nie.

Obecnie mamy już bardzo skuteczne metody i nie ma potrzeby zadręczać się nieestetycznymi plamami.

Umów się na wizytę:

Indywidualny dobór kuracji ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia optymalnych rezultatów terapii. Umów się z nami na konsultację. Podczas badania zaproponujemy Ci najlepsze, personalnie dobrane metody leczenia.

[vCitaMeetingScheduler type=scheduler width=500 height=750]

Lista zabiegów oferowanych przez klinikę Medycyna Młodości przy odmładzaniu i korekcji wyglądu rąk:

  • Share: