Ulverin

Ultradźwięki.

Ulverin - HiFU

Technologia HIFU wykorzystywana jest do zabiegów poprawiających stan napięcia skóry zarówno na twarzy jak i na ciele.
Obecnie prowadzone badania wykazują dużą efektywność technologii HIFU w zabiegach na twarzy, mających na celu: uniesienie brwi, poprawę napięcia skóry w obrębie żuchwy, redukcję zmarszczek poziomych na czole i okolicach skroniowych, poprawę stanu skóry na szyi, dekolcie.
Badania wykazują również bardzo dużą skuteczność technologii HIFU w zabiegach ujędrniających ciało w obszarach takich jak: brzuch, uda, okolica kolan, okolica ramion.
Dostarczenie do tkanek grupy impulsów ultradźwiękowych w postaci linii zabiegowych powoduje powstanie punktów koagulacji termalnej, które tworzą spójną matrycę na docelowej płaszczyźnie zabiegowej.
Zastosowanie w jednym zabiegu minimum 2 kartridży oddziałujących na różnych głębokościach powoduje wielopoziomowe zabiegi, które w końcowej analizie dają lepsze wyniki, w postaci poprawy stanu skóry i mocniejszego jej napięcia.

Dostarczenie energii inicjuje naturalny proces regeneracji tkanek
Fibroblasty tworzą nowy kolagen w okresie do 3 miesięcy po zabiegu
Lepiej napięta skóra powoduje lifting tkanki i odmładza wygląd
Nieinwazyjne działanie na powierzchni naskórka zapobiega powikłaniom występującym przy innych zabiegach termicznych.
W odróżnieniu od laserów czy zabiegów RF, skoncentrowana energia ultradźwięków (HIFU) pochodząca z Ulverin może być skoncentrowana na właściwej głębokości (0,45 cm, 0,7cm, 1,3cm i 1,8cm).
Poza efektem poprawy napięcia i elastyczności skóry zabieg Ulwerin redukuje ilość tkanki tłuszczowej w okolicy poddanej zabiegowej.
Zabieg bazuje na „odpowiedzi zapalnej” ze strony organizmu, a komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi i poprzez układ limfatyczny trafiają do wątroby, w której są metabolizowane
Tkanka tłuszczowa wraz z adipocytami ulega kontrolowanemu zniszczeniu.
Wskazania do stosowania w zabiegach na ciało
System Ulverin zapewnia intensywną koncentrację energii ultradźwiękowej (HIFU), która powoduje zmiany w podskórnej tkance tłuszczowej (SAT).
Zapewnia to NIEINWAZYJNE podejście do konturowania ciała w celu uzyskania żądanego efektu estetycznego.

Wskazany jest do nieinwazyjnej redukcji obwodu w talii (brzuch i boki tułowia), okolicy bioder, ud pośladków oraz ramion. Przebudowa następuje na 2 poziomach tkanki – większe oddziaływanie na włókna kolagenowe i tworzenie nowych oraz redukcja komórek tłuszczowych.

Nie bez znaczenia przy zabiegach konturowania sylwetki jest priorytetowe działanie zabiegów Ulverin jakim jest przebudowa skóry i poprawa jej napięcia i elastyczności. Zarówno przy usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej jak i redukcji cellulitu jakość skóry, jej napięcie i zdrowy wygląd mają fundamentalne znaczenie.

Ulverin to jeden z nielicznych (jak nie jedyny) zabiegów HIF-u na ciało. Niewątpliwie jest zabiegiem HIF-u dającym bardzo dobre i satysfakcjonujące efekty.

Działanie

Ulverin jest bardzo bezpieczną metodą ujędrniania skóry i redukcji tkanki tłuszczowej wykorzystującą wysoką energię skoncentrowanej wiązki ultradźwięków.. Jest też jednym z najskuteczniejszych urządzeń termicznych dostępnych w gabinetach.

Ulverin jest stosowany do poprawy napięcia i elastyczności wiotkiej skóry oraz do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej na podbródku, brzuchu, bokach, ramionach, udach i podudziach.

Typowe miejsca wykorzystania technologii Ulverin:

 • Charakterystyka zabiegu:

  Zabiegi w zależności od okolicy poddawanej zabiegowi wykonuje się raz lub w przypadku zabiegów na ciało dwa razy w odstępie 3 miesięcy między zabiegami.

 • Czas trwania zabiegu:

  Od 40 - 90 min w zależności od okolicy.

 • Wskazania:

  Utrata napięcia i elastyczności skóry. Zmarszczki i opadanie skóry. Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka, brzucha, boczków, ud i na ramionach.

 • Efekty po zabiegu:

  Bardziej napięta i elastyczna skóra. Redukcja zmarszczek. Działanie liftingujące. Wyraźne odmłodzenie. Zmniejszenie lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz obwodów okolic poddawanych zabiegowi.

 • Trwałość rezultatów

  Efekt trwały przy prawidłowym sposobie odżywiania.

 • Przeciwwskazania:

  Zmiany na skórze i rany w okolicy poddawanej zabiegowi. Ciąża i karminie piersią, choroby immunologiczne skóry i tkanki podskórnej, choroby przewlekłe i uogólnione, choroby nowotworowe, ogólny zły stan zdrowia, elektryczne implanty.

 • Możliwe powikłania:

  Przemijający obrzęk.

Ceny zabiegów

Podane poniżej ceny zabiegów mają charakter orientacyjny. Ceny pakietów ustalane są indywidualnie. Gorąco namawiamy na konsultację w celu wybrania optymalnego zestawu zabiegów.
Uwaga: Do końca października 2019, oferujemy specjalną promocję na zabiegi urządzeniem Ulverin. Od prezentowanych cen należy odjąć 20%.

 

Usługa Cena
boki Ulverin 4 000,00 zł
brzuch Ulverin 2 500,00 zł
czoło Ulverin 500,00 zł
dekold Ulverin 1 500,00 zł
kurze łapki Ulverin 500,00 zł
łydki Ulverin 2 500,00 zł
motylki Ulverin 1 500,00 zł
pelikany Ulverin 3 000,00 zł
podbródek Ulverin 1 100,00 zł
policzki Ulverin 2 000,00 zł
powieki Ulverin 400,00 zł
szyja Ulverin 1 300,00 zł
uda max cena ULVERIN 5 000,00 zł
uda Ulverin 4 750,00 zł
Ulverin inne 100,00 zł

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

 • Share: