Dr Urszula Brumer:
"Dla wielu kobiet wygląd piersi jest kluczowym aspektem ich poczucia kobiecości. I często nie chodzi tu o wielkość, o tzw. "pompowanie" ale o piękną prezencję."

Ujędrnianie i poprawa wyglądu biustu.

Ujędrnianie biustu

Ujędrnianie biustu to jeden z najpopularniejszych obecnie zabiegów. Najczęściej polega to na powiększaniu piersi.

Opadanie biustu nie zawsze jest związane z utratą masy gruczołu. Najczęściej jest to rozciągnięta skóra i/lub rozstępy. Często taki biust jest nazywany “zezującym” lub “mysimi pyszczkami”. Opadająca skóra piersi zmienia położenie brodawek, które zamiast “patrzeć” prosto przed siebie, skierowane są w dół i na boki.

Aby poprawić wygląd piersi nie musimy ich wypychać i dodatkowo obciążać wkładkami. Dodatkowe obciążenie biustu jest również dodatkowym obciążeniem dla już rozciągniętej skóry. W sytuacji utraty napięcia i elastyczności skóry również na piersiach, trzeba zadbać o zagęszczenie skóry, o poprawę jej napięcia. Obkurczona i zagęszczona skóra jest mocniejsza i jest w stanie unieść piersi i poprawić ich wygląd..

Ujędrnianie biustu jest możliwe bez wykonywania poważnych zabiegów operacyjnych. Stosowane przez nas zabiegi zasadniczo poprawiają wygląd biustu, silniej napięta skóra bogata w nowy kolagen przywraca tej części kobiecej anatomii dawny wygląd. Zabiegi oferowane w klinice Medycyna Młodości przynoszą bardzo dobre rezultaty u kobiet które przez dłuższy czas karmiły piersią, bądź gwałtownie zmieniały wagę.

Umów się na wizytę:

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

Lista zabiegów oferowanych przez klinikę Medycyna Młodości do poprawy wyglądu biustu:

  • Share: