Dr Urszula Brumer:
"Piękne usta są ogromnym atutem twarzy, ale jest cienka granica między pięknem a absurdem"

Powiększanie ust i poprawa ich kształtu.

Powiększanie ust

Korekta ust jest obecnie chyba najpopularniejszym zabiegiem medycyny estetycznej. Ale też najbardziej kontrowersyjnym. Usta są jednym z ważniejszych elementów twarzy warunkujących jej wygląd. Bardzo zwracają na siebie uwagę, już przez sam fakt, że oprócz funkcji ozdobnej służą do mówienia czy jedzenia. Oznacza to, że usta oglądamy zarówno w spoczynku jak i podczas mimiki. Dlatego ważne jest wyczucie i wyważenie w powiększaniu ust, by efekty zabiegu dodały urody, a nie ją odebrały. Również nie mogą one zaburzać podstawowych funkcji ust. Po zabiegu nie powinno być trudności w mówieniu, czy spożywaniu pokarmów.

Moda na duże usta bardzo szybko się przyjęła, zwłaszcza wśród młodych dziewcząt. Ale nie zawsze to co duże jest ładne. W urodzie twarzy ważne są proporcje. Nadmierne wyeksponowanie jednego z kluczowych elementów, do których należą również usta zaburza te proporcje i powoduje nieharmonijny wygląd twarzy.

Ładne usta wyjściowe są ogromnym wyzwaniem dla zabiegowca. Zrobienie ładnych ust gdy mamy asymetrię jest dużo łatwiejsze niż powiększenie już samych w sobie ładnych ust.
Powiększanie ust jest sztuką, w której Medycyna Młodości się specjalizuje. Efekty naszej pracy cieszą nasze pacjentki a nam przysparzają dumy.

Umów się na wizytę:

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

Lista zabiegów oferowanych przez klinikę Medycyna Młodości przy korekcie wyglądu ust:

  • Share: