Dr Urszula Brumer:
"Otwieranie" oraz "odmładzanie" oka jest jednym z bardziej spektakularnych zabiegów jaki wykonujemy.

Usuwanie nadmiaru skóry na powiekach górnych i dolnych, unoszenie brwi, usuwanie zmarszczek i tzw. "kurzych łapek"

Plastyka oczu i powiek

Poznając kogoś nowego bądź nawiązując relacje personalne, szukamy kontaktu wzrokowego z druga osobą. Szukamy “dużych otwartych oczu”. Właśnie z tego powodu plastyka oczu i powiek jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów, o jakie pacjentki pytają.

Wraz z upływem czasu na skutek wiotczenia i utraty elastyczności skóry powiek staje się ich “za dużo”, zaczynają opadać. Oczy wyglądają na smutne i wiecznie zmęczone. Często aby widzieć lepiej pacjentki unoszą brwi marszcząc czoło, co również dodaje lat. Bezoperacyjna plastyka oczu i powiek pomaga powstrzymać ten proces. A w dzisiejszych czasach młody wygląd jest kartą przetargową w życiu prywatnym i zawodowym. Dlatego właśnie wygląd oka, jego młody wygląd są tak ważne.

Okolica oczu starzeje się najszybciej, z powodu wyjątkowo delikatnej skóry, niewielkiej ilości tkanki podskórnej, dużej mimiki tej okolicy. W związku z rozwojem cywilizacji, wpływami otoczenia oraz z samym procesem starzenia się, obserwuje się, że coraz młodsze osoby mają problemy z zachowaniem młodego wyglądu okolicy oczu. Szeroka oferta dostępnych na rynku kosmetyków nie jest w stanie powstrzymać procesów degradacyjnych w skórze i tkance podskórnej tej okolicy. Konieczna jest mocniejsza ingerencja taka jak plazma medyczna czy operacja plastyczna.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych pacjentek, z doskonałymi rezultatami, wykorzystujemy bogatą, indywidualnie dobieraną gamę zabiegów.

Umów się na wizytę:

Indywidualny dobór kuracji ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia optymalnych rezultatów terapii. Umów się z nami na konsultację. Podczas badania zaproponujemy Ci najlepsze, personalnie dobrane metody leczenia.

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

Lista zabiegów oferowanych przez klinikę Medycyna Młodości przy plastyce oczu i powiek:

  • Share: