PlasmAGE

Fizyczne oddziaływanie piękna.

PlasmAGE

PlasmAGE to aktualnie najnowocześniejsze i najbardziej przyjazne urządzenie stosujące plazmę w medycynie estetycznej. Pracuje w oparciu o prąd stały, co daje największą kontrolę nad generowaną plazmą. Dzięki wielostopniowej regulacji impulsów można indywidualnie dobierać parametry do potrzeb zabiegu. Jest to jedyne dostępne urządzenie o takich właściwościach i jedyne o tak wysokiej skuteczności przy minimalnym ryzyku powikłań.

Bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu wynikają z faktu, że podczas pracy urządzenia powstaje łuk elektryczny a nie iskra, która parzy. Powietrze znajdujące się na drodze tego łuku zmienia swój stan skupienia i powstaje plazma, która “odparowuje” nadmiar skóry.

W klinice Medycyna Młodości mamy ogromne doświadczenie w wykonywaniu zabiegów plazmą medyczną począwszy od redukcji nadmiary skóry na powiekach przez “zmarszczki palacza” do leczenia blizn. mamy również wielu zadowolonych pacjentów.

Działanie

Urządzenie PlasmAGE wytwarza plazmę, nazywaną (obok gazu, cieczy i stałej materii) czwartym stanem skupienia. Jest to zjonizowana materia, przypominająca gaz, powstająca w obszarze łuku elektrycznego, pomiędzy igłą urządzenia, emitującą impulsy elektryczne, a powierzchnią skóry. Jej efektem jest miejscowo wysoka temperatura, prowadząca do odparowania nadmiaru skóry. Mimo tak poważnego opisu technologii i działania oraz konieczności rekonwalescencji przez kilka dni, efekty końcowe są bardzo ładne.

Typowe obszary zastosowania zabiegu PlasmAGE:

 • Charakterystyka zabiegu:

  Zabieg PlasmAge polega na usunięciu nadmiaru skóry za pomocą plazmy medycznej. Okolice poddawaną zabiegowi wcześniej się znieczula i następnie przy użyciu specjalnego urządzenia generującego zmianę powietrza w czwarty stan skupienia - plazmę, usuwa się nadmiar skóry punkt po punkcie.

 • Czas trwania zabiegu:

  Zabieg trwa około 1 godziny.

 • Wskazania:

  Nadmiar skóry na powiekach górnych i dolnych, zmarszczki w okolicy ust, nadmiar skory na szyi, blizny różnego pochodzenia.

 • Efekty po zabiegu:

  W efekcie zabiegu PlasmAge skóra jest obkurczona, bardziej napięta. W przypadku blizn są one wypłaszczenie.

 • Trwałość rezultatów

  Rezultat jest trwały, ale bez wpływu na proces starzenia się skory.

 • Przeciwwskazania:

  Ciąża i karminie piersią, choroby immunologiczne skóry i tkanki podskórnej, zmiany zapalne w okolicy poddawanej zabiegowi, nadwrażliwość na preparaty znieczulające, rozrusznik serca lub inny implant elektryczny.

 • Możliwe powikłania i przeciwwskazania:

  Długo utrzymujące się zaczerwienienie, przebarwienia (jeżeli pacjent nie zastosuje się do zaleceń po zabiegowych).

Ceny zabiegów

Podane poniżej ceny zabiegów mają charakter orientacyjny. Ceny pakietów ustalane są indywidualnie. Gorąco namawiamy na konsultację w celu wybrania optymalnego zestawu zabiegów.

 

Usługa Cena
blizna Plasmage Od 300
powieki Plasmage 1 000,00 zł
przebarwienia Plasmage Od 150
przegrzanie Plasmage 400,00 zł
rozstępy Plasmage Od 500
trądzik Plasmage Od 300
włókniaki Plasmage Od 150
zmarszczki inne Plasmage Od 500

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

 • Share: