Dr Urszula Brumer:
"Dłonie są naszą wizytówką. Podajemy je na "dzień dobry" i "na do widzenia". W bliskości z drugą osobą również trzymamy się za ręce. Patrzymy na ręce naszych rozmówców. Dlatego robimy wszystko, aby wygląd dłoni naszych pacjentek odpowiadał ich marzeniom."

Usuwanie przebarwień, wypełnianie, poprawa elastyczności skóry rąk

Usuwanie przebarwień skóry

Ręce są kolejnym elementem naszego ciała, którego nie można ukryć – z tego powodu odmładzanie rąk ma funkcję reprezentacyjną, podobnie jak odmładzanie wygląd twarzy.

Ręce podajemy przy witaniu się, podpisujemy nimi różne dokumenty, często również coś pokazujemy. Dlatego obecnie praktycznie każda kobieta i mężczyzna dbają o paznokcie, o ich wygląd i – w przypadku kobiet – również ich “makijaż”, często starając się tym sposobem zastąpić profesjonalne odmładzanie rąk.

Pokazuje to, że zarówno kobiety jak i mężczyźni są świadomi znaczenia rąk w stosunkach między ludzkich. Ale ręce to nie tylko paznokcie. Ręce to również skóra dłoni – jej wygląd i kondycja. Ręce są bardzo dobrym sensorem wieku.

Niestety nadal wiele pań dbających o swój wygląd, wyglądających bardzo ładnie na twarzy, traktuje ręce po macoszemu. Niesłusznie, bo ładne i zadbane ręce są ogromną dumą i przyjemnością ich właścicieli. Aby zobaczyć twarz musimy spojrzeć w lustro, na własne ręce patrzymy bez przerwy. Trudno jest przecenić pozytywny efekt, jaki na nasz odbiór daje odmładzanie rąk.

Umów się na wizytę:

Indywidualny dobór kuracji ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia optymalnych rezultatów terapii. Umów się z nami na konsultację. Podczas badania zaproponujemy Ci najlepsze, personalnie dobrane metody leczenia.

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

Lista zabiegów oferowanych przez klinikę Medycyna Młodości przy odmładzaniu i korekcji wyglądu rąk:

  • Share: