Nici Happy Lift

Piękna niezmiennie.

Nici ginekologiczne - Vaginal Narrower

Nici ginekologiczne Vaginal Narrower to ogromny krok milowy w medycynie estetycznej.
Wraz z rozwojem świadomości zmianami cywilizacyjnymi, kobiety przestały godzić się na odbieranie im kobiecości przez macierzyństwo czy upływający czas. Chcą wyglądać i czuć się młodo i pięknie do końca życia. Nie ma wieku który byłby ograniczeniem dla zabiegów estetycznych. Ten postęp wymusił rozwój ginekologii estetycznej. Obecnie jest to najbardziej rozwijająca sie gałąź estetyczna i jedynym jej ograniczeniem jest wstyd i nieśmiałość kobiet by z niej skorzystać.

Nici ginekologiczne Vaginal Narrower to cienkie, wchłanialne nitki, które na swojej powierzchni mają drobne haczyki ułożone w dwóch kierunkach, co zapewnia właściwe i stabilne umocowanie nici w obszarze zabiegowym. Nici Vaginal Narrower zbudowane są z polikaprolaktonu – substancji wchłanialnej i stymulującej produkcję kolagenu w trakcie procesu wchłaniania.

Działanie

Zabieg założenia nici ginekologicznych Vaginal Narrower poprawia funkcjonowanie i wygląd organów płciowych żeńskich. Porody naturalne pozostawiają po sobie takie znamiona jak rozciągnięcie, uszkodzenie mięśni krocza, często nieprawidłowe ich zszycie, a wraz z wiekiem dochodzi jeszcze do obniżenia tylnej ściany pochwy. Te zaburzenia anatomiczno – fizjologiczne są przyczyną zmniejszonej satysfakcji seksualnej, częstych infekcji i upławów oraz utraty estetycznego wyglądu żeńskich narządów płciowych.
Mało inwazyjny zabieg założenia nici ginekologicznych doprowadza w efekcie do zwężeni wejścia do pochwy, wzmocnienia ściany pochwy co ostatecznie wpływa na poprawę wyglądu i satysfakcji seksualnej oraz na zmniejszenie częstotliwości infekcji. Dochodzi do tego na skutek dwukierunkowego działania zabiegu. Najpierw jest to efekt mechanicznego podciągnięcia ścian i zwężenia wejścia do pochwy poprzez założoną nitkę. Z czasem w wyniku rozpuszczania nici uruchomione zostają regeneracyjne tkanek i zwiększona synteza kolagenu, co w efekcie doprowadza do fizjologicznego odmłodzenia tej okolicy.

Typowe wskazania do wykorzystania nici ginekologicznych:

Działanie

– zmniejszenie satysfakcji seksualnej,
– nasilenie się epizodów infekcji okolicy krocza,
– tzw. upławy,
– obniżenie, zwiotczenie ściany pochwy.

 • Charakterystyka zabiegu:

  W znieczuleniu miejscowym w warunkach sterylnych wprowadza się za pomocą igieł nici ginekologiczne Vaginal Narrower w okolicę poddawaną zabiegowi. Nici wprowadza się zgodnie z wcześniej zaplanowanym torem, tak by w efekcie końcowym unieść opadającą skórę.

 • Czas trwania zabiegu:

  Czas trwania zabiegu około jednej godziny.

 • Wskazania:

  Zmniejszenie satysfakcji seksualnej, zwiotczenie i opadanie ściany pochwy, zwiększona ilość epizodów infekcji, zwiększona ilość wydzieliny.

 • Efekty po zabiegu:

  W końcowym efekcie uzyskujemy uniesienie ściany pochwy i poprawę jej napięcia, zwężenie wejścia do pochwy, zmniejszenie epizodów infekcji. Poprawa satysfakcji seksualnej.

 • Trwałość rezultatów

  Efekt utrzymuje się od 18 do 24 miesięcy

 • Przeciwwskazania:

  Ciąża i karminie piersią, choroby immunologiczne skóry i tkanki podskórnej, zmiany zapalne w okolicy poddawanej zabiegowi, nadwrażliwość na preparaty znieczulające.

 • Możliwe powikłania:

  Siniaki, nierówności i zaciągnięcia skóry, asymetria, widoczny przebieg nici przy zbyt płytkim podaniu.

Cena zabiegu

Cena zabiegu z wykorzystaniem nici ginekologicznych wynosi około 3 600 zł. Gorąco namawiamy na konsultację w celu uzgodnienia optymalnego zakresu zabiegu.

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

 • Share: