Mezoterapia

Piękna na zewnątrz i od wewnątrz.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem polegającym na podawaniu małych depozytów preparatu na określonej powierzchni skóry. Początki mezoterapii związane były z miejscowym leczeniem bólu. Ostrzykiwany był niewielki obszar w okolicy bolesnego stawu.

Później zabieg ten zaczęto wykorzystywać w terapiach stymulująco – regenerujących. I właśnie to działanie zostało wykorzystane w medycynie estetycznej do odmładzania twarzy, szyi, dekolt, rąk i innych okolic ciała. Mezoterapie wykorzystuje się do odmładzania, ale również do leczenia przebarwień i blizn. Sprawdza się ona również doskonale w leczeniu nadmiernego wypadania włosów. Skuteczność zabiegu w znacznym stopniu zależy od preparatu jaki jest stosowany. Bardzo dobre efektu stymulująco – regenerujące uzyskuje się przy podawaniu specjalnie zaprojektowanych koktajli. Nieusieciowany kwas hialuronowy daje bardzo ładny efekt nawilżenia. Do leczenia przebarwień i nadmiernego wypadania włosów stosuje się specjalnie w tym celu zaprojektowane preparaty stymulujące odrost włosów.

Oczywiście zabieg mezoterapii wykorzystywany jest też przy podawaniu osocza bogatopłytkowego i komórek regeneracyjnych.

W klinice Medycyna Młodości stosujemy najlepsze dostępne preparaty o sprawdzonej również przez nas skuteczności i możemy pochwalić się bardzo dobrymi efektami terapeutycznymi.

Działanie

Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Metodę stosuje się również w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających. Przynosi znaczące rezultaty w profilaktyce łysienia. Istotą mezoterapii jest wykonanie kilku zabiegów w serii oraz kilku zabiegów przypominających rocznie.

Typowe obszary zastosowania Mezoterapii:

 • Charakterystyka zabiegu:

  Mezoterapia jest zabiegiem polegającym na podawaniu małych depozytów preparatu na określonej powierzchni skóry.

 • Czas trwania zabiegu:

  Czas trwania zabiegu ze znieczulenie wynosi około 1 godziny.

 • Wskazania:

  Objawy starzenia się skóry i tkanki podskórnej, znaczne opadanie skóry na twarzy i szyi, przebarwienia, blizny, nadmierne wypadanie włosów, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, blizny.

 • Efekty po zabiegu:

  Odmłodzenie skóry, poprawa jej napięcia i elastyczności, likwidacja przebarwień różnego pochodzenia, odrastanie nowych mocniejszych włosów, zmniejszanie się i obkurczanie blizn.

 • Trwałość rezultatów

  W zależności od problemu możemy spodziewać się innego okresu trwałości rezultatów. W przypadku blizn i przebarwień rezultat może być trwały przy przestrzeganiu zaleceń po zabiegowych. W przypadku procesu starzenia się dla trwałości efektu zalecane jest wykonywanie zabiegów przypominających.

 • Przeciwwskazania:

  Ciąża i karminie piersią, choroby immunologiczne skóry i tkanki podskórnej, zmiany zapalne w okolicy poddawanej zabiegowi, nadwrażliwość na preparaty znieczulające, nadwrażliwość na stosowane preparaty.

 • Możliwe powikłania i przeciwwskazania:

  Siniaki, obrzęk, blizny i przebarwienia przy źle dobranych preparatach.

Ceny zabiegów

Podane poniżej ceny zabiegów mają charakter orientacyjny. Ceny pakietów ustalane są indywidualnie. Gorąco namawiamy na konsultację w celu wybrania optymalnego zestawu zabiegów.

Usługa Cena
Alidaya cellulit / ampułka od 300 PLN
Aquashine twarz, szyja 700,00 zł
Cytocare S Line 700,00 zł
Cytocare twarz, szyja 550,00 zł
Cytocare twarz, szyja, dekolt 700,00 zł
Dermaheal HL włosy 350,00 zł
Dermaheal HSR twarz i szyja 550,00 zł
Dermaheal HSR twarz, szyja, dekolt 700,00 zł
Dermaheal SB twarz i szyja 550,00 zł
Dermaheal SB twarz szyja i dekold 700,00 zł
Dermaheal SR twarz i szyja 550,00 zł
dr Cyj Hair Filler 700,00 zł
dr Cyj Hair Filler (pakiet 4 zabiegi) 2 600,00 zł
Hyalax 1ml 550,00 zł
Jalevel 700,00 zł
Jalupro 550,00 zł
Jalupro Intra 700,00 zł
Linerase  twarsz,szyja,dekolt 1 200,00 zł
Dermaheal Eye Bag 300,00 zł
Dermaheal Dark Circle 300,00 zł
WItamina C 550,00 zł

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

 • Share: