Dr Urszula Brumer:
Czas odciska wyraźne piętno na wyglądzie szyi i jest to jedna z kobiecych bolączek, którą trudno ukryć. Szczęśliwie możemy temu w znacznym stopniu i dość skutecznie zaradzić. Szeroka oferta zabiegowa i łączenie zabiegów pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty.

Lifting szyi.

Odmładzanie szyi

Odmładzanie szyi jest niemal tak samo popularne jak odmładzanie twarzy. I słusznie, bo piękna szyja jest niewątpliwym atutem kobiecej urody. Nie bez kozery szyja pięknej kobiety porównywana jest do szyi łabędzia. Porównanie do szyi innego ptactwa nie jest już tak akceptowalne i dlatego należy w miarę wcześnie zatroszczyć się o kondycję jej skóry.
Bezoperacyjny lifting szyi jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów odmładzania wyglądu. Pomimo tego, że odmładzanie szyi jest bardzo dużym wyzwaniem dla lekarza medycyny estetycznej (dla chirurga plastycznego również), dzięki rozwojowi tej działki medycyny, możemy dużo lepiej sobie z tym problemem radzić. Dzięki bogatemu wachlarzowi sprawdzonych procedur medycznych, możliwe jest poprawienie wyglądu oraz napięcia skóry szyi. Zakres oferowanych w gabinetach zabiegów rozciąga się od zaawansowanych technik regeneracyjnych z użyciem komórek regeneracyjnych, poprzez stymulację produkcji kolagenu z wykorzystaniem technik z zakresu radiofrekwencji, czy jeszcze lepszej technologii HIFU, aż po zabiegi z wykorzystaniem różnego rodzaju nici liftingujących.
Klinika Medycyna Młodości może pochwalić się dużą liczbą klientek naprawdę zadowolonych z uzyskanych efektów.

Umów się na wizytę:

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

Lista zabiegów oferowanych przez klinikę Medycyna Młodości przy odmładzaniu wyglądu twarzy:

  • Share: