Laser neodymowo-yagowy

Uzdrawiająca moc światła.

Laser Neodymowo-yagowy

Zabiegi laserowe – a w szczególności laser neodymowo-yagowy – są jednymi z najbardziej popularnych zabiegów a gabinetach medycyny estetycznej. Wyróżniamy lasery IPL i lasery frakcyjne. Lasery frakcyjne dzielimy na lasery CO2 i lasery neodymowo-yagowe. Lasery CO2 są zdecydowanie bardziej przydatne do zabiegów chirurgicznych niż odmładzających i upiększających (ze względu na dosyć dużą destrukcję tkanek). Lasery frakcyjne neodymowo-yagowe są laserami z wyboru do zabiegów odmładzających, estetycznych i leczenia blizn.

Frakcyjny laser nedymowo-yagowy pozwala usuwać nieprawidłowe struktury kolagenowe i przebudowuje tkankę w sposób zbliżony do fizjologicznego. Dlatego też efekty po tych zabiegach pojawiają się stopniowo, w ciągu kilku miesięcy, a wynika to z naturalnego procesu regeneracyjnego. Efekty są trwałe na tyle, na ile pozwala na to proces starzenia się. W przypadku blizn efekt jest trwały.

W klinice Medycyna Młodości pracujemy na najlepszym, innowacyjnym laserze firmy Palomar. Mamy również ogromne doświadczenie i wypracowane własne skuteczne protokoły zabiegowe.

Zabiegi z wykorzystaniem lasera IPL:

Laser neodymowo-yagowy wykorzystuje się do regeneracji i poprawy wyglądu skóry – najczęściej twarzy, szyi i dekoltu. Jest to zabieg z wyboru do leczenia blizn świeżych i dojrzałych. Sprawdza się również w usuwaniu niektórych rodzajów przebarwień w tym melasmy.

Typowe obszary wykorzystania lasera neodymowo-yagowego:

 • Charakterystyka zabiegu:

  Zabieg polega na naświetlaniu światłem lasera wybranych obszarów skóry.

 • Czas trwania zabiegu:

  Od 15 minut do 1 godziny.

 • Wskazania:

  Widoczne pootwierane naczynka na twarzy i/lub rumień, przebarwienia po zapalne i "plamy soczewicowate" na twarzy, rękach, dekolcie, niepożądane owłosienie na twarzy, nadmierne owłosienie pod pachami, na nogach i bikini oraz w innych okolicach ciała.

 • Efekty po zabiegu:

  Rozjaśnienie i usunięcia nadmiernego zaczerwienienia na twarzy, zamkniecie rozszerzonych naczynek, usunięcie lub rozjaśnienie przebarwień, usunięcie nadmiernego owłosienia - depilacja.

 • Trwałość rezultatów

  Rozjaśnienie i usunięcia nadmiernego zaczerwienienia na twarzy, zamkniecie rozszerzonych naczynek, usunięcie lub rozjaśnienie przebarwień, usunięcie nadmiernego owłosienia - depilacja.

 • Przeciwwskazania:

  Ciąża i karminie piersią, choroby immunologiczne skóry i tkanki podskórnej, zmiany zapalne w okolicy poddawanej zabiegowi, opalenizna, elektryczne implanty.

 • Możliwe powikłania:

  Przebarwienia, oparzenia.

Ceny zabiegów

Podane poniżej ceny zabiegów mają charakter orientacyjny. Ceny pakietów ustalane są indywidualnie. Gorąco namawiamy na konsultację w celu wybrania optymalnego zestawu zabiegów.

 

Usługa Cena
 laserowe usuwanie przebarwień od 150 zł
laserowe zamykanie naczynek od 300 zł

Laserowe usuwanie owłosienia

Usługa Cena
baki 120,00 zł
bikini 210,00 zł
bikini 180,00 zł
broda 120,00 zł
brzuch 300,00 zł
kark 330,00 zł
klatka piersiowa 420,00 zł
łydki 500,00 zł
okolica między brwiami 120,00 zł
pachy 200,00 zł
plecy 600,00 zł
pośladki 230,00 zł
przedramiona 300,00 zł
ramiona 330,00 zł
szyja 330,00 zł
uda 500,00 zł
uszy 120,00 zł
wąsik 120,00 zł

Laserowe leczenie blizn

Usługa Cena
melasma 600,00 zł
usuwanie blizn do 250 PLN
usuwanie rozstepów od 500

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

 • Share: