Laser frakcyjny Palomar

Świet(l)na regeneracja.

Laser frakcyjny Palomar

Laser frakcyjny Palomar jest nieablacyjnym (1410nm) laserem amerykańskiej firmy PALOMAR, przeznaczonym do przebudowy i regeneracji skóry oraz redukcji powierzchownych niedoskonałości, jak rozstępy, blizny, poszerzone pory. Głowica z niezwykłą precyzją, naświetla skórę energią w postaci mikrowiązek światła (frakcjonowanie), bez naruszania warstwy rogowej naskórka.

Laser frakcyjny firmy Palomar jest jednym z lepszych, jak nie najlepszym laserem frakcyjnym, wykorzystywanym do zabiegów medycyny estetycznej. Nazwa laser frakcyjny pochodzi od sposobu emisji wiązek światła laserowego. Wiązka emitowana jest tak by działać wielopunktowo na obszarze objętym głowicą. Doprowadza to do mikrouszkodzeń otoczonych zdrową skórą. Metoda to wykorzystywana jest w przypadku wielu urządzeń, bo ma udowodnioną, bardzo dużą skuteczność.

Do najpopularniejszych laserów frakcyjnych, należą laser CO2 i laser nodymowo-yagowy. Laser CO2 jest najbardziej popularny, ale działa tylko w naskórku i daje więcej powikłań. Doprowadza do kontrolowanego oparzenia, które goi się jak blizna.

Laser neodymowo – yagowy działa najgłębiej, bo na całej grubości skóry. Ostateczny efekt pojawia się po 8 miesiącach, bo przebudowa skóry, lub blizny wymaga czasu. Zabieg jest bardziej skuteczny, bardziej komfortowy dla pacjenta, niż w przypadku lasera CO2, i bez powikłań.

Laser frakcyjny Palomar jest jedynym, naprawdę skutecznym laserem do leczenia świeżych i dojrzałych blizn. Prawidłowo wykonany zabieg daje również bardzo dobre efekty odmładzające twarzy, szyi i dekoltu.
Laser frakcyjny Palomar posiada również soczewkę do leczenia przebarwień typu melasma, lub pozapalnych z bardzo dobrymi efektami.

Działanie

Laser nieablacyjny stymuluje procesy odnowy kolagenu bez uszkadzania naskórka i skóry właściwej (jak dzieje się w przypadku lasera ablacyjnego). Dlatego też zabiegi wykonywane tym laserem nie wymagają rekonwalescencji, są praktycznie bezbolesne, a efekt pojawia się stopniowo i jest długotrwały (w przypadku blizn efekt jest trwały).
Światło lasera wnika do żywych warstw naskórka oraz do skóry właściwej, gdzie w kontrolowany sposób podgrzewa wybrane obszary, wywołując naturalny proces regeneracji skóry, dzięki czemu stare komórki tkanki zastępowane są nowymi, a produkowany kolagen.

Typowe obszary wykorzystania lasera fracyjnego Palomar:

 • Charakterystyka zabiegu:

  Zabieg polega na naświetlaniu frakcyjnym wybranych obszarów skóry.

 • Czas trwania zabiegu:

  Czas trwania zabiegu wynosi od 15 minut do 1 godziny w zależności od problemu i obszaru.

 • Wskazania:

  Wiotka, marszcząca się skóra, "zmarszczki palacza", blizny świeże i dojrzałe, przebarwienia typu melasma, przebarwienia pozapalne, drobne zmarszczki np. "kurze łapki".

 • Efekty po zabiegu:

  Bardziej napięta i rozświetlona skóra, przebudowa blizn, które stają się mniej lub prawie niewidoczne, usunięcie lub rozjaśnienie przebarwień, wygładzenie zarysowanych i utrwalonych zmarszczek.

 • Trwałość rezultatów

  W przypadku zabiegów odmładzających efekt utrzymuje się około 2-3 lat i powoli ustępuje wskutek procesów starzenia. W przypadku blizn i przebarwień efekt jest trwały.

 • Przeciwwskazania:

  Ciąża i karminie piersią, choroby immunologiczne skóry i tkanki podskórnej, zmiany zapalne w okolicy poddawanej zabiegowi, opalenizna, elektryczne implanty.

 • Możliwe powikłania:

  Przebarwienia

Ceny zabiegów

Podane poniżej ceny zabiegów mają charakter orientacyjny. Ceny pakietów ustalane są indywidualnie. Gorąco namawiamy na konsultację w celu wybrania optymalnego zestawu zabiegów.

Usługa Cena
melasma 600,00 zł
usuwanie blizn do 250 PLN
usuwanie rozstepów od 500

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

 • Share: