Labioplastyka

Mniej znaczy więcej

Labioplastyka

Labioplastyka jest zabiegiem polegającym na zmniejszeniu warg sromowych mniejszych. Przerośnięte wargi sromowe mniejsze często są przyczyną dużego dyskomfortu w życiu codziennym. Trudność ukrycia ich w bieliźnie jest najmniej problematyczna. Prawdziwym problemem jest bolesność i dyskomfort podczas jazdy na rowerze lub w trakcie stosunku płciowego.

Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, ze przyczyną ich dolegliwości są właśnie zbyt duże i wystające wargi sromowe mniejsze. Na szczęście świadomość tego problemu jest coraz większa, jest coraz więcej dostępnych informacji i coraz więcej zadowolonych pań po zabiegu. W klinice Medycyna Młodości wykonujemy zabiegi labioplastyki już od kilku lat, a nasi lekarze są wybitnymi specjalistami w tej dziedzinie.

Działanie

Dobrze przeprowadzony zabieg labioplastyki wpływa na znaczną poprawę komfortu życia codziennego pacjentki w związku z tym, ze wargi sromowe mniejsze przestają ocierać się o bieliznę. Ustępują dolegliwości bólowe i dyskomfort w trakcie stosunku płciowego czy jazdy na rowerze. Zabieg poprawia również wygląd estetyczny narządów płciowych żeńskich. Okres rekonwalescencji trwa od 5-7 dni. Dwutygodniowa wstrzemięźliwość seksualna.

Typowe wskazania do labioplastyki:

Typowe wskazania do labioplastyki:
– przerośnięte wargi sromowe mniejsze,
– bolesność krocza w czasie jazdy na rowerze.
– bolesność krocza i dyskomfort w czasie stosunku płciowego.

 • Charakterystyka zabiegu:

  W znieczuleniu miejscowym w warunkach sterylnych wycina się nadmiar tkanki warg sromowych mniejszych i modeluje się je.

 • Czas trwania zabiegu:

  Czas trwania zabiegu około jednej godziny.

 • Wskazania:

  Przerośniętee wargi sromowe mniejsze, bolesność okolicy krocza podczas jazdy na rowerze, bolesność krocza i dyskomfort podczas stosunku płciowego.

 • Efekty po zabiegu:

  W końcowym efekcie uzyskujemy znaczną poprawę komfortu życia cedziennego. Poprawa satysfakcji seksualnej.

 • Trwałość rezultatów

  Efekt zabiegu jest trwały.

 • Przeciwwskazania:

  Ciąża i karminie piersią, choroby immunologiczne skóry i tkanki podskórnej, zmiany zapalne w okolicy poddawanej zabiegowi, nadwrażliwość na preparaty znieczulające.

 • Możliwe powikłania:

  Siniaki, asymetria.

Cena zabiegu

Cena zabiegu labioplastyki wynosi około 3 500 zł. Gorąco namawiamy na konsultację w celu uzgodnienia optymalnego zakresu zabiegu.

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

 • Share: