Dr Urszula Brumer:
“W przypadku kształtu nosa wystarczą drobne korekty, aby uzyskać ogromną poprawę wyglądu całej twarzy.

Korekta nosa

Korekta nosa

Korekta nosa nie musi być od razu operacją plastyczną. Nie każdy też defekt nosa może być skorygowany zabiegiem operacyjnym. Ale nosy mają to do siebie, że nawet niewielkie zaburzenia kształtu lub proporcji powodują duży dyskomfort u ich właścicieli. Na szczęście istnieją już narzędzia medycyny estetycznej pozwalające korygować kształt nosa w sposób bardzo satysfakcjonujący dla pacjentów.

Nos jest bardzo widocznym i znaczącym elementem twarzy. Jeśli jest niedoskonały – za duży, za mały lub nierówny, to w znacznym stopniu zaniża poczucie własnej wartości właściciela. Oczywiście są nosy, które wymagają bezwzględnej ingerencji chirurgicznej i żadna drobna korekta nie wpłynie istotnie na poprawę ich wyglądu. Ale są też i takie, którym operacja niewiele pomoże, lub niesie wręcz ryzyko pogorszenia wyglądu i takie nosy można skutecznie poprawić zabiegami medycyny estetycznej. Odkąd pojawiły się nici PDO znacznie wzrosły możliwości nieinwazyjnej korekcji nosów z dużą satysfakcją dla właścicieli tych nosów.

Poprawa wyglądu nosa wpływa na poprawę ogólnego wyglądy twarzy i ma bardzo istotny znaczenie w poprawie samooceny pacjentów.

Umów się na wizytę:

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

Lista zabiegów oferowanych przez klinikę Medycyna Młodości przy korekcie wyglądu nosa:

  • Share: