Komórki regeneracyjne

Nauka cofa czas.

Komórki regeneracyjne.

Komórki regeneracyjne umożliwiły dokonanie milowego kroku w terapiach anty-aging przywracających młodość, zdrowie i urodę

Zabieg z komórkami regeneracyjnymi polega na pobraniu komórek z tkanki tłuszczowej lub krwi i podaniu ich w okolicę wymagającą regeneracji, stymulacji lub odmłodzenia.

W gabinetach medycyny estetycznej oferowanych jest wiele metod pobierania i podawania komórek regeneracyjnych. Ilość i jakość komórek regeneracyjnych zależy nie tylko od metody ich pozyskiwania, ale również od możliwości pacjenta. Ogólnie uważa się że wraz z wiekiem maleje ilość i jakość komórek tego typu. Prawdopodobnie tak jest, ponieważ komórki te również podlegają procesowi starzenia się, ale z punktu widzenia procesów stymulująco – regenerujących w celach odmładzających ich aktywność jest zupełnie wystarczająca.

W przypadku zabiegów z wykorzystaniem komórek regeneracyjnych wiek jest znaczący bardziej z punktu widzenia zaawansowania zmian na twarzy i szyi. Im bardziej zaawansowany jest proces starzenia się skóry i tkanki podskórnej tym trudniej uzyskać ładny efekt odmłodzenia

Regeneracja komórkowa przynosi bardzo dobre efekty w odmładzaniu i leczeniu nadmiernego wypadania włosów u kobiet i czasami mężczyzn. Jest to też bardzo skuteczny zabieg w leczeniu blizn w tym blizn potrądzikowych.

Stosowane w klinice Medycyna Młodości zabiegi antologiczne dają bardzo ładne i dobre efekty z zachowaniem naturalnego ładnego wyglądu.

Działanie

Zabiegi z wykorzystaniem komórek regeneracyjnych przywracają napięcie i elastyczność skóry, odbudowując objętość tkanki podskórnej (w zasadzie jest to jedyny zabieg mający taką możliwość), która jest naturalnym rusztowaniem dla skóry. Dzięki temu zabiegowi jesteśmy w stanie uzyskać efekt odmłodzenia o średnio 10 lat.

Własne komórki regeneracyjne podane w konkretną okolicę zachowują się inteligentnie, potrafią rozpoznać środowisko, w którym się znajdują, i jego potrzeby. Dzięki temu rozpoczyna się proces regeneracji, którego efektem jest stopniowa odbudowa tkanek.

Typowe miejsca wykorzystania komórek regeneracyjnych:

 • Charakterystyka zabiegu:

  Po pobraniu i wyselekcjonowaniu komórek regeneracyjnych z organizmu pacjenta, komórki te podawane są do tkanek, które mają być regenerowane.

 • Czas trwania zabiegu:

  Czas trwania zabiegu wynosi około 3 godzin.

 • Wskazania:

  Wiotka, marszcząca się skóra, zmarszczki mimiczne, zanik tkanki podskórnej, blizny świeże i dojrzałe, przebarwienia typu melasma, przebarwienia pozapalne, nadmierne wypadanie włosów zwłaszcza u kobiet.

 • Efekty po zabiegu:

  Napięta i zagęszczona skóra, cera odmłodzona, odbudowa tkanki podskórnej, która stanowi naturalne rusztowanie dla skóry i nadaje twarzy młody wygląd, przebudowa blizn, które stają się mniej lub prawie niewidoczne, usunięcie lub rozjaśnienie przebarwień, wygładzenie zarysowanych i utrwalonych zmarszczek, odrastanie nowych mocniejszych włosów - zagęszczenie.

 • Trwałość rezultatów

  Zabieg odmładza wygląd od 5-10 lat. W efekcie już zawsze wygląda się młodziej nawet w postępującym procesie starzenia się niż gdyby się tego zabiegu nie miało.

 • Przeciwwskazania:

  Ciąża i karminie piersią, choroby immunologiczne skóry i tkanki podskórnej, choroby krwi, choroby przewlekłe i uogólnione, choroby nowotworowe, ogólny zły stan zdrowia.

 • Możliwe powikłania:

  Duże zasinienia, duży obrzęk utrzymujący się kilka dni.

Ceny zabiegów

Podane poniżej ceny zabiegów mają charakter orientacyjny. Ceny pakietów ustalane są indywidualnie. Gorąco namawiamy na konsultację w celu wybrania optymalnego zestawu zabiegów.

 

Usługa Cena
komórki regeneracyjne skóra głowy 9 000,00 zł
komórki regeneracyjne stawy 9 000,00 zł
komórki regeneracyjne twarz, szyja, dekolt 10 000,00 zł

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

 • Share: