Kolagen Linerase

Przełomowa terapia .

Kolagen Linerase

KOLAGEN LINERASE to przełomowa terapia w gabinetach medycyny przeciwstarzeniowej w aspekcie odmładzania oraz regeneracji skóry. Jest to obecnie jedyny wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej KOLAGEN typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Szczególnie zalecany jest do stosowania w okolicy oczu, ust, dekolcie, szyi, powierzchni rąk. Preparat LINERASE tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych przyczyniając się do poprawy gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.
Linerase można stosować profilaktycznie juz po 25 r.ż w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu lub leczniczo dla odzyskania utraconej jędrności, elastyczności i gęstości skóry. Zabieg jest małoinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu może pojawić się w miejscu podania zaczerwienienie, pieczenie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość. Wszystkie powyższe objawy nie wymagają żadnej interwencji lekarza, gdyż ustępują samoistnie w ciągu kilku minut po zabiegu lub maksymalnie w ciągu 3-7 dni.

Charakterystyka zabiegu:

Kolagen jest zabiegiem polegającym na podawaniu małych depozytów preparatu na określonej powierzchni skóry

Czas trwania zabiegu:

Czas trwania zabiegu ze znieczulenie wynosi około 1 godziny.

Wskazania:

Objawy starzenia się skóry i tkanki podskórnej, znaczne opadanie skóry na twarzy i szyi, przebarwienia, blizny.

Efekty po zabiegu:

Pierwsze efekty są widoczne już po 7 do 14 dniach. Po tym czasie widać znaczną różnicę w elastyczności, gęstości i blasku skóry.

Trwałość rezultatów:

Całkowita kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz oraz stanu skóry pacjenta. Efektem młodszego wyglądu można cieszyć się od 12 do 18 miesięcy

Przeciwwskazania:

Ciąża i karminie piersią, choroby immunologiczne skóry i tkanki podskórnej, zmiany zapalne w okolicy poddawanej zabiegowi, nadwrażliwość na preparaty znieczulające, nadwrażliwość na stosowane preparaty.

Możliwe powikłania i przeciwwskazania:

Siniaki, obrzęk, blizny i przebarwienia przy źle dobranych preparatach. W marcu 2020 oferujemy specjalne ceny na zabiegi Kolagenem:

Ceny kompleksowego zabiegu na twarz, szyję i dekolt: 1200 zł.

 

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

  • Share: