Dr Urszula Brumer:
Ciesz się życiem we wszystkich jego aspektach.

Ginekologia estetyczna

Ciesz się życiem!

Współczesna ginekologia estetyczna jest obecnie bardzo szybko rozwijającą się dziedzina medycyny. Wynika to z potrzeby czasów, a jeszcze bardziej z rosnącej świadomości kobiet na temat swojej kobiecości i akceptacji własnych potrzeb. Kobiety decydujące się na zabiegi ginekologii estetycznej robią to świadomie i głównie z potrzeby dbania o swoją kobiecość.

Współczesna kobiet chce wyglądać i czuć się młodo. Zabiegi estetyczne są częścią składową tego procesu. Współczesna kobieta odżywia się zdrowo uprawia sport i dba o swój szeroko pojęty wygląd i możliwość cieszenia się z relacji damsko-męskich.

Ginekologia estetyczna to cały wachlarz zabiegów pozwalających na przywrócenie narządom intymnym kobiet młodego, świeżego wyglądu oraz poprawę napięcia pochwy i warg sromowych.

Najbardziej popularnymi zabiegami ginekologii estetycznej jest plastyka pochwy i labioplastyka. Najczęściej w celu osiągnięcia efektu wykonuje się zabieg chirurgiczny. Obecnie wraz z rozwojem technologii pojawia się coraz więcej urządzeń, które poprawiają wygląd i funkcje okolicy intymnej kobiet w sposób nie inwazyjny, poprzez działanie stymulująco – regenerujące. Jeśli zmiany nie są zbyt zaawansowane i ingerencja chirurgiczna raczej nie rokuje spektakularnymi efektami warto rozważyć zabiegi o mniejszej ingerencji.
Do takich zabiegów należą radiofrekwencja, karboksyterapia, ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym, laser CO2 czy specjalne nici i taśmy.

W klinice Medycyna Młodości każdy przypadek traktujemy indywidualnie i staramy się dobierać tak zabiegi by efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący dla pacjentki.

Umów się na wizytę:

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

Lista zabiegów ginekologii estetycznej oferowanych przez klinikę Medycyna Młodości:

  • Share: