Dr Urszula Brumer:
To wspaniałe uczucie, widzieć jak zahukany, niepewne siebie dziecko wraca do nas dumne i radosne. Jeden zabieg, a taka dobra zmiana życia już na zawsze.

Plastyka uszu

Nie musisz niczego zasłaniać...

Odstające uszy są często przyczyną braku samoakceptacji i traum z dzieciństwa. Jest to jeden z niewielu zabiegów estetycznych o których warto pomyśleć wcześniej, to znaczy już w wieku szkolnym. Wczesna korekta odstających uszu pozwala uchronić dziecko przed szykanami ze strony rówieśników i utraty poczucia własnej wartości. U dzieci chrząstki są jeszcze miękkie i zabieg jest łatwiejszy do przeprowadzenia, a rekonwalescencja przebiega szybciej niż u pacjentów dorosłych.
Najczęściej jednak zabieg ten wykonywany jest w wieku dorosłym, u osób, które od lat zmagają się z kompleksem odstających uszu. Często podjęcie tej decyzji wymaga długiego czasu i kilku konsultacji. Największymi przeszkodami są obawy o efekt końcowy i ból w okresie rekonwalescencji. Jeśli trafimy w odpowiednie ręce to naprawdę nie ma się o co martwić. A każde działanie poprawiające poczucie własnej wartości jest uzasadnione i takim niewątpliwie jest korekta chirurgiczna odstających uszu. Jeśli jest do tego zrobiona w sposób perfekcyjny i prawie bez blizn to jest to mistrzostwo świata zmieniające życie pacjentów.
Pracujący w Medycynie Młodości Dr Zbigniew Surowiec, który jest wybitnym specjalistą w chirurgii plastycznej dzieci, wykonuje zabiegi plastyki odstających uszu w sposób perfekcyjny. Pacjenci żałują tylko że tak długo czekali z decyzją.

Umów się na wizytę:

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

Lista zabiegów oferowanych przez klinikę Medycyna Młodości przy plastyce uszu:

  • Share: