Dr Urszula Brumer:
Widoczne naczynka krwionośne peszą. Ale są na to sposoby.

Depilacja i zamykanie naczynek

Depilacja i zamykanie naczynek

Istotnymi mankamentami urody są pootwierane naczynka oraz nadmierne owłosienie. W takich przypadkach depilacja i zamykanie naczynek są najskuteczniejszą metodą poprawy wyglądu.

Cera naczynkowa jest dominującą wśród mieszkańców północnej Europy i z wiekiem problem się nasila, a naczynka stają się coraz bardziej widoczne i trudniejsze do ukrycia. Wywołany tym dyskomfort psychiczny sprawia, że depilacja i zamykanie naczynek ma nie tylko wpływ na wygląd, ale również zasadniczo poprawia samopoczucie psychiczne pacjentek.

Nadmierne lub niepożądane owłosienie można usunąć za pomocą wielu metod, ale za najbardziej skuteczną uważa się trwałą depilację za pomocą specjalnych laserów. Najlepsze i najtrwalsze efekty uzyskuje się w przypadku włosów ciemnych. Barwnik pochłania promieniowanie lasera, dzięki czemu może ono dotrzeć do mieszka włosowego i trwale go zablokować. W Klinice Medycyna Młodości wykorzystujemy do tego innowacyjny laser Palomar, który zapewnia również doskonałe rezultaty w przypadku rumienia na twarzy.
Zamykanie naczynek na nogach przeprowadza doktor flebolog za pomocą skleroterapii.

Umów się na wizytę:

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

Lista zabiegów oferowanych przez klinikę Medycyna Młodości przy odmładzaniu i korekcji wyglądu podudzi:

  • Share: