Dr Urszula Brumer:
Jest mnóstwo pań, które uwielbiają stroje z odkrytymi ramionami. Bardzo nas cieszy, że możemy czynić je szczęśliwymi. Piękne ramiona to takie kobiece.

Cellulit i motylki ramion

Usuwanie celulitu, motylków i nadmiaru tłuszczu z ramion.

Cellulit, zwany również pomarańczową skórką, lub “paniculoptaią rozszczeniowo – zwłoknieniową”, jest zmorą nawet młodych i szczupłych kobiet, spędzając im sen z oczu. W okolicy 40-go roku życia zmaga się z cellulitem około 70% kobiet. Czynników sprawczych cellulitu jest wiele, ale dominującym jest obciążenie genetyczne. Jest on dziedziczony w linii żeńskiej.

Leczenie, usuwanie cellulitu jest trudne, choć dostępnych jest wiele metod obiecujących pozbycie się “pomarańczowej skórki”. Efekty tych zabiegów nie zawsze są zadowalające, a oczekiwania kobiet duże. Po prostu nie chcą mieć cellulitu.

W naszej klinice stosujemy zabiegi która naprawdę działają i dają efekty. I jak do tej pory nie pojawiło się nic lepszego do usuwania objawów cellulitu.

Nadmiar tłuszczu na ramionach i tzw. “motylki” to kolejne defekty, które z czasem trzeba ukrywać długim rękawem. Ćwiczenia na pewno pomagają w rzeźbieniu ramion, ale “motylki” mają to do siebie, że występują nawet u pań wysportowanych. Związane jest to z utratą napięcia i elastyczności skóry. Dlatego na pięknie wyrzeźbionych mięśniach nadmiar skóry może nie mieć oparcia.i problem “motylków” może nadal występować.
Medycyna Młodości oferuje już skuteczne zabiegi poprawiające wygląd ramion pozwalające w efekcie cieszyć się sukienkami na ramiączkach.

Umów się na wizytę:

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

Lista zabiegów oferowanych przez klinikę Medycyna Młodości do poprawy wyglądu ramion:

  • Share: