Technologia Agnes

Precyzyjnie w źródło problemu.

Technologia Agnes

Technologia Agnes – innowacyjna na rynku polskim technologia wykorzystująca tzw. mikro- izolowane igły. Ich zaletą jest to, że zabiegi są bardzo precyzyjne, z niewielkim ryzykiem powikłań i skuteczne, a czas rekonwalescencji bardzo krótki. Taka igła używana jest do przesyłania energii w celu selektywnego zniszczenia w ograniczonym obszarze komórek/tkanek w tym gruczołów łojowych. AGNES wykorzystuje stabilną i efektywną technologię fal radiowych na bazie elektrokoagulacji i elektrotermolizy. Jest to wykorzystywane jako element leczenia trądziku, redukcji tkanki tłuszczowej pod oczami, jak i do stymulacji procesu neokolagenezy w okolicy oka, dzięki czemu dochodzi do poprawy jędrności skóry i wygładzenia zmarszczek.
Co możesz poprawić z Agnes?

Wymodeluj swój podbródek bez skalpela!

Jeśli nie podoba Ci się Twój podbródek, uważasz, że stracił elastyczność i zwiększa swoją objętość, teraz masz możliwość szybko to zmienić! W niechirurgiczny, nieinwazyjny sposób możemy wymodelować linię żuchwy i sprawić, aby Twoja twarz nabrała naturalnego młodszego wyglądu! Okres rekonwalescencji po zabiegu jest bardzo krótki! Umów się na zabieg już teraz i pozbądź się podwójnego podbródka!

Pokonaj trądzik!

Wiemy, że wojna z trądzikiem to nieustające bitwy, które często kończą się porażką. W Klinice Medycyna Młodości mamy dla Ciebie innowacyjny sposób na trądzik. Pokonajmy go razem! Dzięki technologii Agnes, lekarz wykonujący zabieg może każdą zmianę na twarzy traktować indywidualnie, nie naruszając tkanki zdrowiej.

Zniewalaj spojrzeniem!

Zastanawiasz się jaki zabieg wybrać, aby zniwelować zmarszczki wokół oczu, pozbyć się cieni wokół oczy, czy opadającej powieki. Podpowiadamy! Skorzystaj z innowacyjnej na polskim rynku technologii Agnes. Jej zaletą jest duża precyzja, bardzo małe ryzyko powikłań oraz szybka rekonwalescencja po zabiegu.

Skorzystaj z promocji!

W dniach 04.06. – 17.06.2019 można skorzystać z promocji 20%, a jeśli pacjenci pozwolą sfotografować poprawę wyglądu (przed i po zabiegu) i wyrażą zgodę na wykorzystanie zdjęć do celów edukacyjno-promocyjnych otrzymają łącznie aż 50% rabatu.

Już dziś umów się na zabieg z Agnes!

Działanie Agnes

– podwójny podbródek,
– worki pod oczami,
– poprawa owalu twarzy,
– zmarszczki,
– trądzik młodzieńczy i dorosłych.

Przeciwwskazania do zabiegów Agnes
– ciąża,
– cukrzyca,
– infekcje,
– choroby serca / rozrusznik,
– metalowe implanty w okolicy zabiegu.

 • Charakterystyka zabiegu:

  AGNES to jeden z najbardziej innowacyjnych systemów, wykorzystujący energię fal radiowych (RF) w zabiegach medycyny estetycznej. Urządzenia do takich zabiegów wyposażone są w elektrody, między którymi przepływa prąd. Zabiegi radiofrekwencji wykorzystują efekt podgrzania tkanek, który powstaje w wyniku przepływu przez skórę prądu o wysokiej częstotliwości. A dzięki nakłuwaniu skóry mikro-izolowaną igłą fala radiowa może łatwiej i szybciej penetrować w głąb skóry bez podgrzewania naskórka, co przeciwdziała infekcjom. 

 • Czas trwania zabiegu:

  W zależności od typu zabiegu, czas trwania zabiegu wynosi od 5 do kilkudziesięciu minut.

 • Wskazania:

  Trądzik młodzieńczy i dorosłych, worki pod oczami, zmarszczki, poprawa owalu twarzy, podwójny podbródek.

 • Efekty po zabiegu:

  likwidacja zmian trądzikowych w tym blizn zanikowych po trądziku i ospie. Ujędrnienie skóry i spłycenie zmarszczek, poprawa owalu twarzy i likwidacja drugiego podbródka.

 • Trwałość rezultatów

  W zależności od typu zabiegu, efekty utrzymują się do około 3 lat.

 • Przeciwwskazania:

  Ciąża, cukrzyca, infekcje, choroby serca / rozrusznik, metalowe implanty w okolicy zabiegu.

Ceny zabiegów (bez uwzględnienia rabatów)

Podbródek

Koszt zabiegu wynosi od 1500 zł do 2000 zł w zależności od ilości tkanki tłuszczowej.

Trądzik

Koszt zabiegu wynosi od 500 zł – 1000 zł

Zmarszczki okolic oczu

Koszt zabiegu wynosi 1000 zł.

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

 • Share: