Porozmawiajmy po męsku :)

2019-09-13 Urszula Brumer

Porozmawiajmy po męsku :)

Medycyna Młodości jest dla mężczyzn.

Kanon współczesnego piękna to młody i atrakcyjny wygląd. Obowiązuje on zarówno w świecie kobiet i mężczyzn. Atrakcyjny mężczyzna, to już nie tylko zadbane, wysportowane  ciało, ale to również twarz, która nie poddaje się upływowi czasu, a jednoczenie zachowuje naturalny, młody, acz dojrzały wyraz. Medycyna estetyczna otwarta jest również na mężczyzn.

Facet u lekarza medycyny estetycznej.

Wszyscy wiemy, że mężczyźni chodzić do lekarza nie lubią. Badania, opowiadanie o bolączkach ciała czy duszy, zabiegi, igły budzą niechęć i odrazę. Nie będę tu gderać, że profilaktycznie trzeba się badać. To fakt, z którym, nie ma co dyskutować. Dobre samopoczucie wynikające z wyglądu to bardzo ważna rzecz. Lekarz medycyny estetycznej to rozumie i dla większości z nas to całkowicie naturalne, że chcecie wyglądać młodziej.Zabiegi medycyny estetycznej mogą w tym pomóc. Nie polecam zabiegów robionych w „ w domu, bo taniej”. Czasami taniej znaczy drożej. Wspólnie z lekarzem określicie cel jaki chcecie osiągnąć i dobierzecie metodę, która będzie najskuteczniejsza. Nie zawsze to, co zadziałało u znajomej czy znajomego zadziała u Was. Wśród naszych męskich pacjentów popularne i skuteczne są np. różne rodzaje liftingów ultradźwiękowych, wykorzystujących fale radiowe.

Co można poprawić?

Naszą filozofią jest, aby pacjent czuł się naturalnie i młodo. Nie chodzi o  efekt „pupci niemowlaka na twarzy” w wieku 60 lat, bo to budzi podejrzenia i wygląda trochę śmiesznie i niekoniecznie estetycznie. Wygląd powinien być naturalny, odmłodzony, odświeżony i dodawać radości z bycia sobą. Co możecie poprawić? Wiele: niedoskonałości skóry takie jaknp: popękane naczynka, zmiany potrądzikowe, blizny, opadające powieki, cienie pod oczami, zmarszczki wokół oczu. Możemy zaproponować działanie, które odmłodzą Wasze spojrzenie i wygląd o kilka lat.

Trochę cierpliwości.

Z doświadczenia wiemy, że Panowie nie lubią czekać na efekty. Tu muszę wyjaśnić. W przypadku niektórych zabiegów efekt może być widoczny już po jednej aplikacji np. zabieg Plasmage, ale za jakiś czas zabieg trzeba będzie powtórzyć. W przypadku innych, osiągnięcie celu będzie wymagało kilku zabiegów. Niektóre technologie zabiegów oparte są na delikatnym nakłuwaniu skóry, inne na wstrzyknięciu preparatu, jeszcze inne wykorzystują  termiczną stymulujące np. do produkcji kolagenu i elastyny. Większość zabiegów robi się ze znieczuleniem miejscowym, więc ból wynikający z użycia np. mikro izolowanych igieł jest prawie nieodczuwalny.

Medycyna Młodości zaprasza.

W Klinice Medycyny Młodości mężczyźni są mile widziani. Dobieramy każdy zabieg indywidualnie, wyznaczamy sobie cel, omawiamy szczegóły i rozwiewamy wątpliwości, stawiamy na szczerość wobec pacjenta, a także współpracę między pacjentem a lekarzem. Wspólnie potem cieszymy się z efektów. A efekty mogą Was zachwycić.

,