Wykorzystaj swój pesel w Black Friday week

2019-11-26 Urszula Brumer

Wykorzystaj swój pesel w Black Friday week

Na doskonałe okazje można czekać cały rok. Taka właśnie nadarza się teraz. Black Friday! Promocje rozpalają emocję, chyba nie tylko moje. Część z nas szykuje już torby zakupowe, a część szuka mega zniżek w  Internecie.  Tradycja Black Friday wkradła się również w inne dziedziny życia niż tylko sklepy. W Klinice Medycyny Młodości też postanowiliśmy świętować Black Friday. A dlaczego nie? Za oknem szaro, w duszy chwilami smutno i nostalgicznie. Trzeba poprawić sobie humor! A najlepiej poprawia nastój młody, naturalny wygląd własnej twarzy i ciała. Wiem to z doświadczenia swojego i naszych pacjentów.

A więc świętujmy!

Z okazji Black Friday oferujemy rabat na zabiegi kwasem hialuronowymi i peelingi medyczne  w wysokości tylu procent ile masz lat 🙂 Oferta ważna tylko do 29 listopada 2019! Nadszedł czas, użyć liczb z peselu!

Opiszę po krótce, co mogą zdziałać te dwa zabiegi. Przede wszystkim są one bezpieczne dla pacjentów i sprawdzone przez naszych lekarzy. W Klinice Medycyny Młodości używamy tylko preparatów najwyższej jakości.

Peeling medyczny

Dlaczego teraz? Bo jesień i zimna to najlepszy czas na wykonanie tego zabiegu. Łuszczącą się skórę możemy ukryć pod warstwą ubrań, czapką, szalikiem czy rękawiczkami. Stosuje się go przede wszystkim na twarz i szyję i dłonie. Najlepsze rezultaty można uzyskać po serii około 5-6 zabiegów. Peeling medyczny to skuteczny sposób na regenerację naskórka i leczenie zmian o charakterze trądzikowym. Zwany  jest również dermopeelingiem. Peeling medyczny jest nieinwazyjny. Ma na celu złuszczenie i wywołanie naturalnej odnowy naskórka, działając stymulująco na jego odnowę, a także odmładzająco, bakteriobójczo i bakteriostatycznie.

Kwas hialuronowy

Zabieg przy użyciu tego kwasu, to chyba jeden z najbardziej znanych zabiegów medycyny estetycznej. Sprawdza się prawie w każdej sytuacji, pod warunkiem, że osoba go podająca ma doświadczenie, wiedzę i potrafi indywidualnie przewidzieć, jak efekt otrzymamy. Z biegiem lat nasza twarz traci podściółkę tłuszczową, a skóra wiotczeje, stąd pojawiają się wszystkie niedoskonałości w postaci zmarszczek, bruzd,  obwisłych policzków, drugiego podbródka. Kwas hialuronowy stymuluję skórę, zmuszając ją do pracy nad jędrnością, działa również jak doskonały nawilżacz.

Jeśli chcecie schwytać okazję na pesel, dzwońcie do Kliniki Medycyny Młodości. Umówimy wizytę u naszych specjalistów, którzy indywidualnie dobiorą zakres zabiegu oraz wytłumaczą, który dla danej skóry będzie najkorzystniejszy.

 

 

, , ,