Prezent w prezencie!

2019-12-10 Urszula Brumer

Prezent w prezencie!

Podaruj młodzieńcze emocje na święta!

Święta tuż, tuż! Coraz bardziej poddajemy się gwiazdkowej atmosferze. Wiele osób przechodzi katusze związane z wybraniem prezentu dla wybranki, dorastającego nastolatka czy babci. Co kupić? Co ucieszy i nie będzie kolejnym prezentem w stylu „znowu to samo”. Jednym słowem: witamy w przedświątecznym koszmarze. Dlatego, być może rozwiązaniem będzie niestandardowy prezent w postaci zabiegu lub serii zabiegów medycyny estetycznej w Klinice Medycyna Młodości. Teraz oferujemy wiele zabiegów w specjalnych gwiazdkowych cenach, możesz też wykupić indywidualną konsultację, na której zostanie ustalony plan zabiegów dostosowanych do potrzeb danej osoby.

Co dla niej, czyli dla kobiet +25?

Zmarszczki to zawsze problem, bez względu na wiek. W Klinice Medycyny Młodości wiemy o tym dobrze. Czy to mimiczne, czy naturalnie pojawiające się z wiekiem, zmarszczki dodają lat, zmieniają wyraz twarzy, mają wpływ na jej owal, są po prostu nam niepotrzebne. Ten problem możemy pokonać wieloma sposobami np. zabiegiem Ulverin (teraz promocja 20%), zabiegiem osocza bogato płytkowego PRP Angel System (gwiazdkowa promocja 20%). Innym zabiegiem, jednocześnie niwelującym zmarszczki i poprawiającym owal twarzy, jest zabieg nićmi PDO oraz podanie kwasu hialuronowego. Wszystkie te zabiegi mogą być również stosowane na ciało, w zależności od tego, co danej osobie przeszkadza.

W Klinice Medycyny Młodości jesteśmy przekonani, że każdy z tych zabiegów będzie udanym prezentem i wywoła młodzieńcze emocje w każdej kobiecej duszy bez względu na wiek!

Co dla nastolatka, nastolatki?

Jak wszyscy wiemy, zadowolenie nastolatka nie jest proste. Kupienie podarunku jest nie lada wyzwaniem. Wybierając to, co nam dorosłym, wydaje się fajne, użyteczne czy modne może okazać się totalnym niewypałem. Możemy narazić się na: wywracanie oczami, szeptanie pod nosem z niezadowoleniem, niekontrolowaną rozpacz, słowa krytyki „no nie, co to jest? Naprawdę, nie wierzę, że to Ci wpadło do głowy, to jakiś g… jest”. Aby tego uniknąć i zabłysnąć w oczach nastolatka warto trafić w jego potrzeby. Jak wiadomo, dla nastolatka wygląd jest priorytetem. Ale niestety wygląd ten może być psuty przez naturalną kolej rzeczy, czyli dojrzewanie i jego skutki uboczne – trądzik i blizny po nim. Walka z trądzikiem lub bliznami po trądzikowymi to dla wielu młodych ludzi wyzwanie, z którym zmagają się jak Syzyf ze swoim głazem. W Klinice Medycyny Młodości mamy wiele do zaoferowania nastolatkom w zagadnieniach trądzikowych. Aby ułatwić rodzicom lub dziadkom szukanie świątecznego prezentu, który nie okaże się „wtopą”, warto zastanowić się nad wykupieniem serii zabiegów dla nastolatków, które pomogą zwalczyć trądzik. Tutaj znajdziecie więcej informacji o trądziku. Aby pomóc walczyć młodemu człowiekowi z bliznami polecamy zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego nieablacyjnego, peelingi medyczne, osocze bogatopłytkowe PRP Angel System, ostrzykiwanie różnymi preparatami rozmiękczającymi lub spłaszczającymi. W wielu przypadkach stosujemy łączenie tych metod. Więcej o bliznach dowiecie się tutaj.

A dla babci?

Z doświadczenia Kliniki Medycyny Młodości wiemy, że dla starszych Pań dłonie pokryte brązowawymi plamami są krepującym problemem. W naszej Klinice stosujemy metody nieinwazyjne i skuteczne jak np. zabieg Plasmage czy Ulverin, które ładnie niwelują przebarwiania i wygładzają dłonie.

W Klinice Medycyny Młodości pomysłów na świąteczne prezenty mamy bardzo wiele. I jesteśmy pewni, że każdy z nich wywoła młodzieńcze emocje bez względu na wiek.

Zapraszamy!

 

,