Porządki w szafie

2019-08-01 Urszula Brumer

Porządki w szafie

Rozstania nie muszą być ciężkie!

Mam przyjaciółkę, która co jakiś czas robiła totalne porządki w szafie. Zrzucała z wieszaków ubrania, pakowała do worków i rozdawała koleżankom. Mówiła wtedy, że czyści energię garderoby. Przekazywała znajomym sukienki, bluzki, spódnice, spodnie i szukała nowych. Powód tak totalnych porządków nie był podyktowany wcale ogromną potrzebą podążania za modą. Co jakiś czas koleżanka, gubiła kilka kilogramów i ubrania stawały się na nią za duże. Nawet nie wyobrażacie sobie jej zadowolonej miny, kiedy oddawała ciuchy w rozmiarze 44 i biegła do sklepu, aby przymierzyć o rozmiar mniejsze. Założyła sobie, że dojdzie do rozmiaru 36/38. Zaczynała od 44. Jej determinacja była ogromna. Udało się! Po kilku latach, nie robi już takich generalnych porządków. Trzyma wagę w ryzach! I co jakiś czas wpada do Kliniki Medycyna Młodości na zabieg ujędrniające, na Ulverin. Z lekką zazdrością i jednocześnie dumą mogę powiedzieć „ ona wcale się nie starzeje, ciągle wygląda naturalnie, jakby miała koło 40”, choć już znacznie przekroczyła 50.

Myślę, że zrzucanie z wieszaków wszystkich ciuchów, pakowanie do worków, oddawanie i kupowanie nowych  mniejszych o rozmiar to ukryte marzenie wielu osób. Wyobrażacie sobie tę scenę? To uczucie? Dumę, radość i podekscytowanie życiem w rozmiarze M zamiast XL?

My w Klinice Medycyny Młodości sobie wyobrażamy. Znamy nawet osoby, które przeszły proces nazwijmy to roboczo „zmniejszania rozmiaru garderoby” i proces odmładzania.

Znamy się na odmładzaniu bardzo dobrze. Od kilkunastu lat nic innego nie robimy tylko odmładzamy naszych klientów, odejmujemy im lat i pomagamy pozbyć się zbędnych kilogramów tu i tam. Młodość  niestety szybko przemija, a pędzący jak francuski TGV czas, dodaje nam zmarszczek i kilogramów, zmieniając twarz i sylwetkę. Ale to TGV można zwolnić. Można z niego wysiąść na stacji Medycyna Młodości i powrócić do wyglądu sprzed kilku lat.

Potrzeba tylko trochę Waszej determinacji i fachowej opieki lekarza Medycyny Młodości, który odpowiednio dobierze zabieg odmładzający do rodzaju problemu i skóry. Wcale nie jest oczywiste, że zabieg, który pomógł mojej koleżance będzie efektywny u każdego innego. Przy doborze zabiegów, należy wziąć pod uwagę wiele czynników i zrobi to już profesjonalista z naszej Kliniki.

Teraz trochę o Ulverinie, który stosuje moja przyjaciółka

Ulverin opiera swoje działanie na technologii HIFU. Zabieg nie jest inwazyjny, ale dla komfortu pacjentów stosujemy znieczulenie miejscowe. Jego efekty to polepszenie napięcia i elastyczności skóry przy jednoczesnej redukcji ilości tkanki tłuszczowej w okolicy poddanej zabiegowi.  Zabieg bazuje na „odpowiedzi zapalnej” ze strony organizmu, a komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi i poprzez układ limfatyczny trafiają do wątroby, w której są metabolizowane. Kiedy go stosować?  Ulverin świetnie sprawdza się, gdy naszym celem jest uniesienie brwi, poprawa napięcia skóry w obrębie żuchwy, redukcja zmarszczek poziomych na czole i okolicach skroniowych, poprawa stanu skóry na szyi i na dekolcie. Badania wykazują również bardzo dużą skuteczność technologii HIFU w zabiegach ujędrniających ciało w obszarach takich jak: brzuch, uda, okolica kolan, okolica ramion. Stosując Ulverin u naszych pacjentek widzimy to za każdym razem.

Jeśli zaczęliście myśleć o….

zmniejszeniu rozmiaru garderoby i przystanku w „podróży francuskim TGV”  zapraszamy do Kliniki Medycyny Młodości. My rozprawiamy się z każdą zmarszczką, fałdką, wałeczkiem bez litości i powstrzymujemy efekty, które funduje nam pędzący czas.

A na Ulverin trwa przez cały sierpień promocja! 25% od ceny zabiegu! Zapraszamy!

,