Twój naturalny sekret!

2019-08-26 Urszula Brumer

Twój naturalny sekret!

Odmładzamy bez ryzyka utraty naturalnego wyglądu.

Wczoraj siedziałam z koleżanką przy kawie, rozmawiałyśmy o rzeczach mniej i bardziej ważnych. Nagle zeszłyśmy na temat celebrytek i celebrytów. Moja koleżanka jest z natury ciekawska i uwielbia wszystkie plotki i ploteczki ze świata mediów. Zawsze kiedy spotykamy się zarzuca mnie nowymi rewelacjami: kto z kim, o kim i gdzie, kto sobie, co nowego poprawił na twarzy, kto jaką dietę zastosował itp. Słuchałam jej relacji  i jakoś dziwnie wybrzmiało mi: „zobacz, ta jest nieźle zrobiona, ten zrobione ma chyba wszystko” i pokazała mi zdjęcia z kolorowych gazet. Zaczęłam się od razu zastanawiać nad stwierdzeniem „nieźle zrobiona/zrobiony”. Faktycznie twarze, które zobaczyłam były z pewnością poddane zabiegom medycyny estetycznej lub ( w niektórych przypadkach, miejmy nadzieję, tylko niezdarnej obróbce Photoshopa).

Pomyślałam sobie, że stwierdzenie – „jesteś dobrze zrobiony /a”, wcale nie budzi dumy z własnego wyglądu. Przecież nie o to chodziło. Bo, poddając się zabiegom odmładzającym staramy się o młodszy, naturalny wygląd, który nikomu nie podsunie myśli: „nieźle ją ponaciągali” lub „zrobiła sobie oczy i nos …”. Celem zabiegów medycyny estetycznej w rozumieniu Kliniki Medycyny Młodości jest naturalny wygląd, odmłodzony, a nie „zrobiony”.

Jest wiele technik, urządzeń, które na to pozwalają. Potrzebne jest też doświadczenie i wyobraźnia lekarza. Weźmy na przykład nici PDO. We wprawnych rękach mogą sprawić, że wygląd pacjenta odmłodzimy o kilka lat w sposób naturalny. Jako jedyne mają tak zróżnicowane długości i kształty, postaci, że można dzięki nim radzić sobie z bardzo wieloma problemami i nigdy nie ma ryzyka utraty naturalnego wyglądu (poza okresem rekonwalescencji oczywiście). Od lat w Klinice Młodości proponujemy zabiegi nićmi PDO, wręcz specjalizujemy się w tych zabiegach, o czym pisałam już wiele razy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nici PDO to sposób na wiele bolączek. Zmarszczki mimiczne, opadająca powieka, zmarszczki  wokół nosa, na czole, podwójny podbródek. W Klinice Młodości, jako nieliczni w Polsce, wykorzystujemy nici PDO w celu poprawienia wyglądu nosa.

Wygląd naszych pacjentów jest zawsze naturalny. Trudno o nich powiedzieć, że są „zrobieni”, oni po prostu młodo i naturalnie wyglądają!

,