Świętujemy :)

2019-08-30 Urszula Brumer

Świętujemy :)

9 września Międzynarodowe Święto Urody.

Od dzieciństwa słyszałam, że ładnemu w życiu łatwiej. Coś w tym jest. Przyglądając się, nawet pobieżnie, dziejom świata, dostrzeżemy, że w każdej epoce ludzie dbali o urodę.

W pewnym sensie ona determinowała ich losy. Szukali sposobów na to, aby ją poprawić, upiększali na różne sposoby swoje ciała i twarze. Oczywiście każda epoka miała swój kanon piękna, do którego dążono. Niektóre zabiegi, czy kosmetyki zarezerwowane były tylko dla ludzi bogatych. Ale od ponad wieku to się zmienia. Kosmetyki czy usługi kosmetyczne stały się bardziej dostępne i wiele kobiet mogło sobie na nie pozwolić. Teraz do tego jeszcze doszła medycyna estetyczna i jej najnowsze zdobycze. W XXI wieku utrzymanie młodości i młodego wyglądu stało się celem samym w sobie. Dlaczego? Może właśnie dlatego, że ładnemu i młodemu w życiu łatwiej. A może dlatego, że człowiek z natury lubi piękno i estetyczne wrażenia pobudzają produkcję endorfin odpowiedzialnych za poczucie zadowolenia?
W każdym razie świat do nas woła: „Bądźcie młodzi i piękni. Dbajcie o urodę i młody wygląd, macie wiele sposobów na to”. Dziś każdy może pozwolić sobie na odmłodzenie i poprawienie tego, co według niego, natura nie dopracowała w jego ciele lub na twarzy.

9 września Międzynarodowe Święto Urody.

To idealny moment, żeby zwolnić tempo i zrobić coś tylko dla siebie. Każda kobieta pragnie czuć się piękna i atrakcyjna. Z mężczyznami jest tak samo, choć trudniej im się do tego przyznać.

W Klinice Medycyna Młodości postanowiliśmy uroczyście świętować ten Dzień Urody. Zapraszamy do świętowania z nami. Przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy chcą odjąć ze swojego wyglądu kilka lat, chcą poprawić, to, co im przeszkadza w ich wyglądzie, kilka niepowtarzalnych promocji:

30% od ceny na zabiegi nićmi PDO przez cały wrzesień 2019,

w dniach 1-9 września 25% zniżki na zabiegi przy użyciu urządzenia Ulverin i Plasmage
w dniach 1-9 września 20% na zabiegi przy wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego i komórek regeneracyjnych

Zapraszamy na zieloną herbatę.

Przez cały wrzesień w naszej Klinice będziemy serwować naszym Pacjentom pyszną, zdrową zieloną herbatę, gdyż ona również poprawia urodę. Wprowadza do diety witaminy np. A, E i potrzebne pierwiastki m.in. wapń, potas, miedź, cynk, mangan oraz antyutleniacze. Japońscy naukowcy i my
również wierzymy, że w zielonej herbacie tkwi tajemnica długiego i zdrowego życia.
Uczcijcie z nami Międzynarodowy Dzień Urody! Zapraszamy, do Kliniki Medycyna Młodości, Wasza uroda i młodość jest dla nas najważniejsza.

Wiemy jak o nie zadbać!

,