Klinika Medycyna Młodości

Zapraszamy cofnąć czas!
Lekarze kliniki Medycyna Młodości

Specjaliści

Specjaliści – to ludzie bez których żadna dobra klinika nie może działać. Koordynacja dostaw preparatów i medykamentów czy zarządzanie grafikiem zabiegów i pracą lekarzy wydają się czynnościami z pozoru prostymi i mało znaczącymi. Ale bez ich perfekcyjnej realizacji nie wydarzy się żaden zabieg, żadna operacja.
Często również specjaliści nauk pokrewnych jak dietetyka, psychologia czy makro- i mikrobiotyka są w stanie zasadniczo poprawić efekty pracy lekarzy i chirurgów estetycznych. Co więcej, ich działania mają często długofalowy wpływ na zachowanie młodego i zdrowego wyglądu i samopoczucia, na którym tak bardzo nam wszystkim zależy.

Ewa Grubińska - Medycyna Młodości

mgr Ewa Grubińska

Koordynator kliniki

Osoba, dzięki której wszystko dzieje się tak jak powinno i gdy powinno. Umówi, zamówi, zorganizuje. Tak jak trzeba i zawsze na czas. Wystarczy, że do niej zadzwonisz. Często słyszymy jak Ewa mówi: “Co by ci wszyscy lekarze beze mnie zrobili?!” I nie ma w tym żadnej przesady!

Monika Manista - Medycyna Młodości

mgr Monika Manista

Dietetyk

Dietetyk, który dostrzega całościowe uwarunkowania pacjentów. Osiąga nadzwyczajne efekty terapii, dzięki indywidualnemu i holistycznemu podejściu do każdego z nich. Jest w pełni świadoma nie tylko dietetycznych ale również psychologicznych aspektów odżywiania, co często podkreśla mówiąc: “Jedzenie to wielka przyjemność i każdy dietetyk musi o tym pamiętać.”

Aneta Zielińska - Medycyna Młodości

mgr Aneta Zielińska

Pielęgniarka

Aneta Zielińska jest niezwykle profesjonalną, zaangażowaną i zorganizowaną osobą. Pracując od wielu lat na oddziałach szpitalnych wymagających najwyższego kunsztu i sprawności, nabyła umiejętność opanowania i optymalnego zarządzania zabiegami. Z tego powodu ceniona jest zarówno przez lekarzy jak również samych pacjentów. Doskonale radzi sobie z zagadnieniami technologicznymi i zaawansowaną aparaturą do zabiegów.

Zapraszamy na konsultację.

Indywidualny dobór kuracji ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia optymalnych rezultatów terapii. Umów się z nami na konsultację. Podczas badania zaproponujemy Ci najlepsze, personalnie dobrane metody leczenia.

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

Przyjdź

ul. Oświatowa 14 (róg Strąkowej)
01-366 Warszawa

Pn-Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 14:00

Zadzwoń

+48 22 353 84 98
+48 22 394 65 94
+48 609 657 787

Napisz

info@medycynamlodosci.com