Klinika Medycyna Młodości

Zapraszamy cofnąć czas!
Lekarze kliniki Medycyna Młodości

Chirurgia estetyczna

Chirurgia estetyczna wymaga najwyższej klasy specjalistów. Dlatego w klinice Medycyna Młodości, kładziemy nacisk nie tylko na wiedzę i specjalizacje naszych chirurgów ale także na posiadane przez nich doświadczenie zawodowe.

Krystyna Demko - lekarz medycyny estetycznej. Medycyna Młodości

dr Krystyna Demko

Specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej

Chirurg ogólny specjalizujący się w chirurgii estetycznej, absolwentka wielu kursów medycyny estetycznej. Niezwykle delikatna i miła, cieszy się ogromnym zaufaniem pacjentek. Posiada nadzwyczajną umiejętność uzyskiwania szczególnie estetycznych wyników zabiegów.
Zapytana o swoje życiowe motto odpowiada: “Moje motto? Co możemy jeszcze zrobić, żeby było lepiej?”

Piotr Furga - lekarz medycyny estetycznej. Medycyna Młodości

dr Piotr Furga

Lekarz chirurgii ogólnej i estetycznej

Dzięki połączeniu niezwykłej empatii i zrozumienia potrzeb pacjentek, z wieloletnią praktyką chirurgiczną jest ubóstwiany przez pacjentów. Absolwent szeregu kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej oraz od kilku lat z zakresu medycyny estetycznej.
W Klinice Medycyna Młodości specjalizuje się w chirurgii estetycznej i medycyny estetycznej, a w szczególności w zabiegach napinania skóry na twarzy i ciele.
Dogłębne zrozumienie medycyny przez doktora Furgę zawiera się w jego ulubionym stwierdzeniu „Żeby coś pięknie wyglądało na zewnątrz, musi być piękne wewnątrz.”

Zbigniew Plewa - Medycyna Młodości

dr Zbigniew Plewa

Lekarz chirurgii ogólnej i estetycznej

Chirurg z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jego niezwykle skuteczne terapie cieszą się ogromną popularnością wśród pacjentek. Ulubionym powiedzeniem doktora Plewy jest „Cieszę się, gdy mogę piękne kobiety uczynić jeszcze piękniejszymi.”

Zbigniew Surowiec - Medycyna Młodości

dr Zbigniew Surowiec

Specjalista chirurgii dziecięcej

Chirurg plastyczny dziecięcy. Wirtuoz wśród chirurgów. Specjalista na skalę światową w operacjach rozszczepów wargi i podniebienia. Jeden z najlepszych operatorów w operacjach plastycznych uszu u dzieci i dorosłych. Często można usłyszeć od niego, że „wygląd dzieci wpływa na ich poczucie własnej wartości i musimy o tym zawsze pamiętać.”

Zapraszamy na konsultację.

Indywidualny dobór kuracji ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia optymalnych rezultatów terapii. Umów się z nami na konsultację. Podczas badania zaproponujemy Ci najlepsze, personalnie dobrane metody leczenia.

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

Przyjdź

ul. Oświatowa 14 (róg Strąkowej)
01-366 Warszawa

Pn-Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 14:00

Zadzwoń

+48 22 353 84 98
+48 609 657 787

Napisz

info@medycynamlodosci.com