Klinika Medycyna Młodości

Zapraszamy cofnąć czas!
Lekarze kliniki Medycyna Młodości

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest jednym z kluczowych obszarów działalności kliniki Medycyna Młodości. Nasi lekarze mogą poszczycić się wieloletnim, rozległym doświadczeniem na tym polus zawodowym. Dodatkowo, wszyscy posiadają również nadzwyczajne praktyczne umiejętności z zakresu chirurgii ogólnej. Dzięki temu zapewniam naszym pacjentom najwyższy standard i opiekę.

Krystyna Demko - lekarz medycyny estetycznej. Medycyna Młodości

dr Krystyna Demko

Specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej

Chirurg ogólny specjalizujący się w chirurgii estetycznej, absolwentka wielu kursów szkoły medycyny estetycznej. Niezwykle delikatna i miła, cieszy się ogromnym zaufaniem pacjentek. Posiada nadzwyczajną umiejętność uzyskiwania szczególnie estetycznych wyników zabiegów.
Zapytana o swoje życiowe motto odpowiada: „Moje motto? Co możemy jeszcze zrobić, żeby było lepiej?”

Piotr Furga - lekarz medycyny estetycznej. Medycyna Młodości

dr Piotr Furga

Lekarz chirurgii ogólnej i estetycznej

Dzięki połączeniu niezwykłej empatii i zrozumienia potrzeb pacjentek, z wieloletnią praktyką chirurgiczną jest ubóstwiany przez pacjentów. Absolwent szeregu kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej oraz od kilku lat z zakresu medycyny estetycznej.
W Klinice Medycyna Młodości specjalizuje się w chirurgii estetycznej i medycyny estetycznej, a w szczególności w zabiegach napinania skóry na twarzy i ciele.
Dogłębne zrozumienie medycyny przez doktora Furgę zawiera się w jego ulubionym stwierdzeniu „Żeby coś pięknie wyglądało na zewnątrz, musi być piękne wewnątrz.”

Dominika Kwaśniak - Medycyna Młodości

dr Dominika Kwaśniak

Specjalista flebologii i trychologii, lekarz medycyny estetycznej

Specjalistka od chorób wewnętrznych, od wielu lat zajmuje się diagnostyką i nieoperacyjnymi zabiegami w leczeniu żylaków oraz teleangiektazji. Z pasją wykonuje procedury na naczynkach o bardzo małej średnicy. Szczególną uwagę zwraca na efekt estetyczny zabiegów, troszcząc się, aby pacjentki odczuwały jak najmniejszy ból.
Odbyła liczne kursy oraz szkolenia w zakresie medycyny estetycznej oraz flebologii, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe na wielu konferencjach i kongresach naukowych. Jest absolwentką studiów podyplomowych na kierunku medycyna estetyczna.
Z mottem Dr Kwaśniak, że „Dobrze jest przyjść w piątek do kliniki i po paru godzianch wyjść o 10 lat młdoszym” zgadzają się wszystkie jej pacjentki.

Wioletta Szewczyk

dr Wioletta Szewczyk

Lekarz medycyny estetycznej

Specjalistka w zakresie medycyny estetycznej z ogromnym wyczuciem i znajomością procesów zachodzących w tkankach w wyniku starzenia. Dobierane przez panią dr terapie są bardzo skuteczne a uzyskiwane efekty bardzo cieszą pacjentki. W swojej praktyce pani dr wykorzystuje wiedzę wyniesioną ze szkoleń, kursów i konferencji oraz doświadczenia własne i całego zespołu kliniki. Dodatkowymi atutami są komunikatywność i poczucie humoru oraz tzw. “ręka”. która sprawia że wykonywane przez panią dr zabiegi są mniej bolesne niż w przypadku innych zabiegowców.

Zapraszamy na konsultację.

Indywidualny dobór kuracji ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia optymalnych rezultatów terapii. Umów się z nami na konsultację. Podczas badania zaproponujemy Ci najlepsze, personalnie dobrane metody leczenia.

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

Przyjdź

ul. Oświatowa 14 (róg Strąkowej)
01-366 Warszawa

Pn-Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 14:00

Zadzwoń

+48 22 353 84 98
+48 609 657 787

Napisz

info@medycynamlodosci.com