Klinika Medycyna Młodości

Zapraszamy cofnąć czas!
Lekarze kliniki Medycyna Młodości

Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna jest często ostatnią deską ratunku, pozwalając odzyskać dawną radość i spontaniczność życia. Bez względu na to, czy chodzi o polepszenie funkcji seksualnych czy poprawę wyglądu, czy zabieg konieczny jest z powodu zmian zachodzących z wiekiem, okoliczności medycznych czy wad wrodzonych – najważniejsza jest poprawa własnego samopoczucia pacjentów.
Jesteśmy niezwykle dumni, mogąc nieść pomóc również w tych obszarach medycyny, które do niedawana były tabu.

Zbigniew Plewa - Medycyna Młodości

dr Zbigniew Plewa

Lekarz chirurgii ogólnej i estetycznej

Chirurg z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jego niezwykle skuteczne terapie cieszą się ogromną popularnością wśród pacjentek. Ulubionym powiedzeniem doktora Plewy jest „Cieszę się, gdy mogę piękne kobiety uczynić jeszcze piękniejszymi.”

Paweł Wawrzyniak - Medycyna Młodości

dr n. med.Paweł Wawrzyniak

ginekolog położnik

Ukończył Warszawską Akademię Medyczną. Członek Holenderskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Irish Medical Council. Aktualnie pracuje także w Klinice w Dublinie. Jest uczestnikiem licznych akcji humanitarnych (Kuba 2010 i Gwatemala 2012/2013). W latach 2008 – 2014 był ordynatorem oddziału położniczo-ginekologicznego w Płońsku (oddział wyróżniony prze Fundację Rodzić po Ludzku jako najbezpieczniejszy oddział dla rodzących na Mazowszu).
Szczególny zakres działalności specjalisty stanowi uroginekologia czyli problemy z nietrzymaniem moczu i zaburzenia statyki narządów płciowych u kobiet (wypadanie macicy i ścian pochwy). Specjalizuje się także w chorobach sutka, patologii szyjki macicy oraz stanach zapalnych narządów płciowych. Ma w sobie dużo wyczucia i delikatności, w końcu od wielu lat ma do czynienia z delikatną kobiecą materią. Dr Paweł Wawrzyniak ma ogromne doświadczenie i budzi zaufanie pacjentek. Kocha swoją pracę i podejmuje cały czas nowe wyzwania. Cenię w nim to, że potrafi odmówić zabiegu, gdy uzna, że jest on bezzasadny lub można zastosować inne, lepsze rozwiązanie.
Mottem doktora Wawrzyniaka jest “Nie ma takiego wieku w którym kobieta ma przestać być kobietą”.

Zapraszamy na konsultację.

Indywidualny dobór kuracji ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia optymalnych rezultatów terapii. Umów się z nami na konsultację. Podczas badania zaproponujemy Ci najlepsze, personalnie dobrane metody leczenia.

Zadzowń do nas, aby dowiedzieć się więcej

+48 22 353 84 98, lub +48 609 657 787

albo kliknij przycisk messenger’a poniżej

Przyjdź

ul. Oświatowa 14 (róg Strąkowej)
01-366 Warszawa

Pn-Pt 9:00 – 20:00
Sob 10:00 – 14:00

Zadzwoń

+48 22 353 84 98
+48 609 657 787

Napisz

info@medycynamlodosci.com